KURUMSAL

A+ A A-

Vizyon&Misyon

Güven Üretiyoruz....

Kaliteli üretimi ve hizmeti temel ilkemiz olarak ele alıp, geleceğe güvenle adım atma amacıyla…

Vizyonumuz


Şirketlerimizin faaliyet konularını birbiriyle entegre olacak şekilde organize ederek müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, AR-GE faaliyetlerimiz kapsamında yeni projeler üretmek, bunları uygulamaya koyarak iç ve dış pazara yenilikçi kaliteli ürünler sunmak.

Tüketicilerimizin, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın her zaman memnuniyetini sağlayarak, karşılıklı saygı içerisinde güvenle çalıştıkları bir iş ve şirket ortamı oluşturabilmek.

Ekmekçioğulları Grubu olarak piremetalurji, hidrometalurji, demir dışı metaller ile laboratuvar ve gıda sanayilerinde gösterdiğimiz faaliyetlerimizde daima en kaliteli hizmeti vermek adına yorulmadan çalışarak…

Misyon

Ekmekçioğulları Grubu bünyesinde bulunan şirketlerimizi kendi sektörlerindeki faaliyetlerinde ilk tercih edilen firma olmasını sağlarken, uluslararası alanda lider bir Türk firması olarak kanıtlamak. Müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunarken, sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye ve doğaya saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirmek, güçlendirmek ve yetkilendirmek.